Johanna Pieneman - C3130-1 - Kroonduiven

Johanna Pieneman - C3130-1 - Kroonduiven kopen? Bied vanaf 125!
Johanna Pieneman - C3130-1 - Kroonduiven kopen? Bied vanaf 125!Johanna Pieneman - C3130-1 - Kroonduiven kopen? Bied vanaf 125!Johanna Pieneman - C3130-1 - Kroonduiven kopen? Bied vanaf 125!
  • Johanna Pieneman (1889-1986)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen47.5 cm x 63 cm (h x b)
Lijst51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3130-1, Johanna Hendrika Pieneman, Kroonduiven, pasteltekening, rechtsonder gesigneerd, beeldmaat 47,5 x 63 cm, lijstmaat 51 x 67 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Johanna Pieneman (1889-1986)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
67 cm
51 cm
63 cm
47.5 cm
Starttijd:16-01-2023 om 13:22
Eindtijd:25-01-2023 om 21:38
Openingsbod € 125
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier