Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel - Verkocht

Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!Johannes Arnoldus Boland - Rustende reiziger met ezel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Ca-Art
FA. (1)

Lid sinds 2020
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Johannes Arnoldus Boland (1838-1922)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1865
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen9.9 cm x 17.7 cm (h x b)
Passe-partout25.0 cm x 36.0 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Mooie scherpe ets van Johannes Boland naar een ets van Abraham van Diepenbeeck (1596 - 1675).

Johannes Arnoldus Boland (1838-1922)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Ca-Art
FA. (1)

Lid sinds 2020
24 verkochte items
36 cm
25 cm
17.7 cm
9.9 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2022 om 08:59
Eindtijd:26-06-2022 om 21:21
pieterstuurt
26 jun. / 20:02
€ 25