FA. (1)

Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby

Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!
Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!Johannes Cornelius Mertz - Pap voor de baby kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  NellyN
FA. (1)

Lid sinds 2021
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Johannes Cornelius Mertz (1819-1891)
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
Lijst52 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeboden prachtwerk van Johannes Cornelius Mertz (Amsterdam 1819 - 1891 Brussel) “Pap voor de baby”. De paneel bevindt zich in goede staat. De raam heeft een hoekje beschadigen (rechts achter )
Rechts onder met hand gesigneerd.
Johannes Cornelius Mertz maakte voornamelijk interieurs met figuren. Mertz werd geboren in 1819 in Amsterdam en overleed in 1891 te Brussel. Mertz maakte gedurende zijn leven voornamelijk genre- en figuurstukken, waarvan enkele historiestukken bekend zijn. Hij was leerling van J.W. Pieneman. In 1845 werd hij lid van de Kon. Akademie te Amsterdam. Hij woonde en werkte in Amsterdam en Brussel.

goede conditie

Johannes Cornelius Mertz (1819-1891)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  NellyN
FA. (1)

Lid sinds 2021
15 verkochte items
44.5 cm
52 cm
23 cm
31 cm
Starttijd:28-03-2022 om 12:53
Eindtijd:05-04-2022 om 22:09
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie