Johannes d'Arnaud Gerkens - Een groep jagers en paarden

Johannes d'Arnaud Gerkens - Een groep jagers en paarden kopen? Bied vanaf 20!
Johannes d'Arnaud Gerkens - Een groep jagers en paarden kopen? Bied vanaf 20!Johannes d'Arnaud Gerkens - Een groep jagers en paarden kopen? Bied vanaf 20!Johannes d'Arnaud Gerkens - Een groep jagers en paarden kopen? Bied vanaf 20!Johannes d'Arnaud Gerkens - Een groep jagers en paarden kopen? Bied vanaf 20!
  • Johannes d'Arnaud Gerkens (1823-1892)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1875
TechniekLitho
OnderwerpSchilderkunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13.8 x 17.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Heel mooie litho van  een groep jagers en paarden door Johannes d'Arnaud Gerkens naar een schilderij van J. Moerenhout  gedrukt door I. D. Steuerwald
afm Papier 35 x 26 cm
Randen van papier gevlekt
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Johannes d'Arnaud Gerkens (1823-1892)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
17.2 cm
13.8 cm
Starttijd12-7-2022 om 10:44
Eindtijd26-7-2022 om 21:30
Openingsbod € 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB,  Nederland