Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kwalificaties schilder, tekenaar
Nationaliteit/school Nederlands
Werkzaam in Mariënberg (Hardenberg) 1985 - 1996
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat - gebruikt met kleine tekenen, licht verf beschadigd - zie foto's | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 22-4-2021 om 9:08 |
Eindtijd | 29-4-2021 om 21:31 |