Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, surrealistisch werk van Johannes Garst. Olieverf op doek, gesigneerd middenonder. In simpele, maar complementerende houten lijst. Alles in goede conditie, alleen twee kleine zeer oppervlakkige krasjes rechtsonder.
Afmetingen: 52cm x 42cm (incl. lijst), 50cm x 40cm (doek)
Conditie | Goed | ||
Alleen twee kleine zeer oppervlakkige krasjes rechtsonder | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-9-2020 om 13:46 |
Eindtijd | 28-9-2020 om 19:08 |