Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, surrealistisch werk van Johannes Garst. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder. In simpele, zeer solide lijst. Alles in goede conditie.
Afmetingen: 104cm x 86cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België)
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 12-5-2019 om 13:55 |
Eindtijd | 24-5-2019 om 21:32 |