Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Incl. lijst | 98 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LET OP! Prijs verlaagd van 250 euro naar 1 euro openingsbod!
Karakteristiek, surrealistisch werk van Johannes Garst. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder. In effectieve, en zeer stevige, baklijst. Alles in goede conditie.
Afmetingen: 98cm x 98cm (incl. lijst), 90cm x 90cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-4-2019 om 17:00 |
Eindtijd | 6-5-2019 om 19:10 |