Johannes Graadt van Roggen - ets - Oude kazerne Grave

Johannes Graadt van Roggen - ets - Oude kazerne Grave kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 95,00

Johannes Graadt van Roggen - ets - Oude kazerne Grave kopen? Bied vanaf 45!Johannes Graadt van Roggen - ets - Oude kazerne Grave kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1899, potlood gesigneerd rechtsonder. Droogstempel "gedrukt door den etser" linksonder.

Beeldmaat 6,3 x 8,8 cm. Bladmaat 13,5 x 14,5 cm. Losbladig.

Johannes Graadt van Roggen is geboren te Amsterdam in 1867 en overleden te Alkmaar in 1959.

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:31-05-2015 om 22:27
Eindtijd:14-06-2015 om 22:27

Biedingen (7):

Vendere
14 jun. / 22:12
€ 95
ciscus_9com
14 jun. / 22:12
€ 90
Vendere
14 jun. / 22:12
€ 85
ciscus_9com
14 jun. / 22:11
€ 80
Vendere
14 jun. / 22:10
€ 75
ciscus_9com
14 jun. / 22:10
€ 70
Vendere
6 jun. / 22:52
€ 45