Johannes Graadt van Roggen - Toren van de nieuwe kerk Haarlem

Johannes Graadt van Roggen - Toren van de nieuwe kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 75!
Johannes Graadt van Roggen - Toren van de nieuwe kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 75!Johannes Graadt van Roggen - Toren van de nieuwe kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 75!Johannes Graadt van Roggen - Toren van de nieuwe kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 75!Johannes Graadt van Roggen - Toren van de nieuwe kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 75!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1897
TechniekEts
DragerJapans Papier
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21.2 x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets door  Graadt van Roggen van de Toren van de nieuwe Kerk te Haarlem uit 1897 op japans papier
Dit is een zeldzame ets
afm papier 30,2 x 14,2 cm
In mooie staat
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd7-5-2023 om 10:32
Eindtijd21-5-2023 om 21:56
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland