Royal Dux - Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres”
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Herman Brood - Protest poster ART SUCKS Collectorsitem!
Henk van der Vet - Anthony Fokker - Zeefdruk/Screenprint
Johannes Martinus Bach,
geboren in Den Haag- 02-01-1866- gestorven in de Den Haag-30-09-1943
Bach was leerling aan de Koninklijke Academie B.K. te Den Haag.
Hij schilderde, landschappen in de stijl van de Haagse School,
ook maakte hij glas-in-lood ramen.
Diverse musea's hebben zijn werk hangen.
op de waarde lijst Ned. Kunstenaars staat hij met W.17
Art Gallery Krayenoord heeft: Boerderijen in Noordwijk, olieverf op paneel, 24x28 euro 1275,-
Dit werk: Schaapherder met kudde in hei omgeving., olieverf op doek.
r.o. gesigneerd, afm. doek, 50x70 afm.klassieke lijst, 60x85
Het werk heeft een weinig craquelé
verzenden: aantekenen.
Starttijd | 8-11-2015 om 20:05 |
Eindtijd | 15-11-2015 om 20:10 |