Jaartal | 1842 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De initialen en jaartal bevinden zich midden-onder.
Afmeting paneel: 39 x 30 cm.
J.M. Jansen staat bekend om zijn romantische landschappen, geschilderd in de trant van B.C. Koekkoek. Hij was werkzaam in Hilversum, Utrecht en Amsterdam en heeft zijn werk tentoon gesteld in o.a. Den Haag, Rotterdam en Amsterdam.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Paneel zit "minimaal" in de lijst waardoor een niet-storende kiertje van nageldikte is ontstaan en minimale afdrukjes van de lijst aan de buitenkant van het paneel. Lijst heeft nauwelijks registreerbare beschadigingen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland |
Starttijd | 1-5-2022 om 10:35 |
Eindtijd | 15-5-2022 om 19:07 |
Objectlocatie | AERDENHOUT, Nederland |