Johannes Mosselveld - Glas, Mozaïek 'Vogel met kind' - Ingelijst (Groot en zwaar) - Verkocht

Johannes Mosselveld - Glas, Mozaïek 'Vogel met kind' - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Mosselveld - Glas, Mozaïek 'Vogel met kind' - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 200!Johannes Mosselveld - Glas, Mozaïek 'Vogel met kind' - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 200!Johannes Mosselveld - Glas, Mozaïek 'Vogel met kind' - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 200!Johannes Mosselveld - Glas, Mozaïek 'Vogel met kind' - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 200!
  • Johannes Mosselveld (1942)
TypeBeeld / Object
Jaartal1967
TechniekGlas
Afmetingen50 cm x 120 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd

In goede staat, doch vervuild en stoffig. Er is een stukje glas afgebroken, in het midden van de voorstelling. Zie laatste foto voor een impressie.

Johannes Mosselveld (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (668)
120
50
3
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 10:14
Eindtijd:20-01-2020 om 22:03
SKIEN
16 jan. / 19:04
€ 200