Johannes Pietersen, Staalbrug Amsterdam, Ets

Johannes Pietersen, Staalbrug Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Johannes Pietersen, Staalbrug Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 40!Johannes Pietersen, Staalbrug Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Johannes Antonius Pietersen (1893-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, vroege ets door Johannes Pietersen.

Voorstelling van de Staalbrug in Amsterdam.

Ets onder passepartout, beeldmaat 17x23, passepartoutmaat 31x37

Gesigneerd r.o. in potlood 'J.Pietersen'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzedkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:27-10-2013 om 18:46
Eindtijd:03-11-2013 om 18:46

tverbeek
3 nov. / 18:26
€ 40