Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel

Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!
  • Johannes van Bijsterveld (1910-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1961
TechniekAquarel
DragerJapans Papier
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
Passe-partout35 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde aquarel van de kunstenaar Johan van Bijsterveld (1910-1997) uit 1961. De aquarel is linksonder gesigneerd. Afmeting aquarel 21 x 30 cm (hxb) De aquarel is geplakt op dik papier met de afmeting 35 x 49.5 cm (hxb) De aquarel geplakt op dik papier is in goede staat met een klein deukje in de rechter boven hoek.
De aquarel geplakt op dik papier is in goede staat met een klein deukje in de rechter boven hoek.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd8-10-2023 om 21:58
Eindtijd22-10-2023 om 20:56
Openingsbod € 35
ObjectlocatieTiel,  Nederland