Johannes van Lijnschoten - gouache, boerderij, z.t., - Verkocht

Johannes van Lijnschoten - gouache, boerderij, z.t., kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Johannes van Lijnschoten - gouache, boerderij, z.t., kopen? Bied vanaf 30!Johannes van Lijnschoten - gouache, boerderij, z.t., kopen? Bied vanaf 30!Johannes van Lijnschoten - gouache, boerderij, z.t., kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
  • Johannes van Lijnschoten (1875-1958)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.50 cm x 28 cm (h x b)
Lijst32.50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van LijnschootenGouachel.o. gesigneerd "J. van Lijnschooten"Beeldmaat: 20.50 x 28 cm Lijstmaat: 32,50 x 41 cm
De hoeken van de lijst zijn recentelijk opnieuw vastgezet, verder is het geheel in originele conditie

Al ons aanbod wordt geleverd met factuur incl. 21% BTW

PP18.137

De inlijsting is origineel en vrij oud, gebruikerssporen en dergelijke zijn aanwezig De gouache is goed van kwaliteit

Johannes van Lijnschoten (1875-1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
41 cm
32.5 cm
28 cm
20.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-03-2019 om 15:55
Eindtijd:16-03-2019 om 19:12
Biedingen (2)
GuidoJurgens
16 mrt. / 17:22
€ 35
galerietweebijdrie
15 mrt. / 15:05
€ 30