Johannes van Lingen - Haagse School - olieverf op doek: polderlandschap - Verkocht

Johannes van Lingen - Haagse School - olieverf op doek: polderlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Johannes van Lingen - Haagse School - olieverf op doek: polderlandschap kopen? Bied vanaf 125!Johannes van Lingen - Haagse School - olieverf op doek: polderlandschap kopen? Bied vanaf 125!Johannes van Lingen - Haagse School - olieverf op doek: polderlandschap kopen? Bied vanaf 125!Johannes van Lingen - Haagse School - olieverf op doek: polderlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Johannes van Lingen (1903-1986)
StijlKlassiek
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij van Jan van Lingen (1903 - 1986). Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen: H40 x b50 cm.

Conditie: in redelijke tot goede staat.

Conditie is redelijk tot goed. Zie foto's.

Johannes van Lingen (1903-1986)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
50 cm
40 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:09-09-2018 om 11:32
Eindtijd:16-09-2018 om 21:26
RemkoVolkers
16 sep. / 21:09
€ 125