Johannes van Oost: Gouache, La plage 'la Ciotat'- smaakvol ingelijst - Verkocht

Johannes van Oost: Gouache, La plage 'la Ciotat'- smaakvol ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Johannes van Oost: Gouache, La plage 'la Ciotat'- smaakvol ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Johannes van Oost: Gouache, La plage 'la Ciotat'- smaakvol ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Johannes van Oost: Gouache, La plage 'la Ciotat'- smaakvol ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Johannes Jacobus van Oost (1917-1975)

Schilderij uit 1960 door Johannes van Oost van de zuidfranse kustplaats La Ciotat. Het tafereel zal vandaag-de-dag niet of nauwelijks nog te herkennen zijn door de oprukkende toerisme-industrie.

Techniek: gouache op papier. Gesigneerd: J.v.Oost. Formaat werk: 38 x 50 cm.

Erg fraai ingelijst met dubbel passe-partout in een witte aluminium lijst, afmetingen 60 x 70 cm.

Af te halen in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 30,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 45,00

Johannes Jacobus van Oost (1917-1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:19-05-2018 om 17:13
Eindtijd:01-06-2018 om 17:13
chrisvanoost
24 mei / 00:11
€ 55