Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2016 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24.5 x 34.3 cm (h x b) |
Oplage | XXXX/ 3700 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 27-1-2023 om 16:22 |
Eindtijd | 8-2-2023 om 19:07 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |