Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | < 1800 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 56.7 x 38.2 cm (h x b) |
Passe-partout | 79 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 1-6-2023 om 22:15 |
Eindtijd | 14-7-2023 om 9:54 |