John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. - Verkocht

John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!
John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!John Foppen - "Ton sur Ton # BL. 02 " John Foppen -Mix- Olie/Acryl.- 3D Canvas- Gesign.-Unica. kopen? Bied vanaf 119!
  • John Foppen (1945)
Jaartal2018
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afm.  Doekmaat:70 X 50 X 1,5 cm - Titel: "Ton surTon # BL. 02"

Stroming: Expressief - Abstract

Techniek: Oliev. / acrylverf dik opgebracht op canvas en door het dik opbrengen van verf, is er reliëf ontstaan.

Zijkanten zijn in schilderij mee genomen

R.o Zijkant :  Monogram + Verso gesineerd.

Conditie en authenticiteit gegarandeerd.

Verzending: binnen 3 werkdagen na betaling - professioneel ingepakt- aangetekend- verzekerd-track/trace.

Verzendkosten: Nederland 17,- / België 17,- euro - alle andere landen in overleg.

Zelf afhalen,in Lanaken België, na afspraak is natuurlijk ook mogelijk

John Foppen (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 119,00
Starttijd:27-05-2018 om 21:43
Eindtijd:03-06-2018 om 19:03
Robbspro
03 jun. / 18:56
€ 119