Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Periode | 1800 t/m 1899 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48.5 x 58.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
19e eeuws straattafereel in de stijl van Cornelis Springer | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bonheiden, België |
Objectlocatie | Bonheiden, België |
Starttijd | 4-3-2021 om 16:10 |
Eindtijd | 18-3-2021 om 21:05 |