Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Vinyl |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Type | LP |
Stijl | Rock & Pop |
Conditie | |||
Conditie | Zeer goed (VG+/VG) | ||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hillegom, Nederland |
Starttijd | 23-11-2020 om 12:42 |
Eindtijd | 13-12-2020 om 10:20 |