Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Afmetingen | 37 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Expliciet, erotisch dubbel(zelf)portret van John Lennon met Yoko Ono uit 1969. Facsimile lithografische prent op papier, in de druk gesigneerd. In zeer goede conditie.
Deze prent komt uit een serie werken (Bag One) die John Lennon als huwelijksgeschenk maakte voor Yoko Ono. De presentatie in de Londense Art Gallery werd door politie verhinderd en de werken werd als zijnde obsceen in beslag genomen. Deze facsimile editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tentoonstelling in 1970.
Afmetingen: 50cm x 37cm (blad), 28cm x 20cm (beeld John & Yoko)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-8-2020 om 18:21 |
Eindtijd | 10-8-2020 om 19:14 |