John Lennon, John&Yoko in bed, Lithogafische prent - Verkocht

John Lennon, John&Yoko in bed, Lithogafische prent kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

John Lennon, John&Yoko in bed, Lithogafische prent kopen? Bied vanaf 50!John Lennon, John&Yoko in bed, Lithogafische prent kopen? Bied vanaf 50!John Lennon, John&Yoko in bed, Lithogafische prent kopen? Bied vanaf 50!John Lennon, John&Yoko in bed, Lithogafische prent kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • John Lennon (1940-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografische prent door John Lennon

Voorstelling van John&Yoko ten tijde van de Sleep In

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 30x45, bladmaat 36x50

Gesigneerd r.o. in de druk 'John Lennon'

Herkomst: Bag One map 1970

Authenticiteit volledig gegarandeerd

John Lennon (1940-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-10-2017 om 14:38
Eindtijd:27-10-2017 om 19:38
kiwi01
23 okt. / 22:00
€ 50