Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Vinyl |
Jaartal | 1974 |
Type | LP |
Stijl | Rock & Pop |
Uitgave | Overig |
33 - LP - Apple records (UK, 1974)
EMI/Apple SW-3416-A1
0C 066 05733
Disc : VG+++
Cover : G
Cover "Pop-up" with Insert LP
Booklet 8 pages color, texts, photos et drawings
(cover by John Lennon, June 1952, at 11)
33 RPM 12 tracks :
Going Down On Love
Whatever Gets You Thru The Night
Old Dirt Road
What You Got
Bless You
Scared
No. 9 Dream
Surprise, Surprise (Sweet Bird Of Paradox)
Steel And Glass
Beef Jerky
Nobody Loves You (When You're Down And Out) (Bessie Smith)
Ya Ya (Lee Dorsey)
Conditie | Goed (G+/G) | ||
Het album is in duidelijk bespeelde staat en heeft ook wel wat hoorbare slijtage. Denk aan wat kraak of een tikje. Plaat is wel goed speelbaar. En/of de hoes kan duidelijke slijtage hebben, of is bijvoorbeeld met tape beplakt. Of er is geschreven op de hoes of het label. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 7-12-2020 om 20:03 |
Eindtijd | 15-12-2020 om 21:24 |