Jan Bernard Meinen - Vive la France XIV
Jacob Boudewijn Volkers - Veenplas bij Nieuwdiep - Drenthe
Jac Clay - Verstild vrouwenfiguurtje in brons
Jacob Boudewijn Volkers - Lebuinuskerk Deventer
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Afmetingen | 37 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Expliciet, erotisch portret van Yoko Ono door John Lennon uit 1969. Facsimile lithografische prent op papier, in de druk gesigneerd. In zeer goede conditie.
Deze prent komt uit een serie werken (Bag One) die John Lennon als huwelijksgeschenk maakte voor Yoko Ono. De presentatie in de Londense Art Gallery werd door politie verhinderd en de werken werd als zijnde obsceen in beslag genomen. Deze facsimile editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tentoonstelling in 1970.
Afmetingen: 50cm x 37cm (blad), 44cm x 36cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-1-2021 om 16:02 |
Eindtijd | 30-1-2021 om 21:16 |