JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. - Verkocht

JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. kopen? Bied vanaf 79!JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. kopen? Bied vanaf 79!JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. kopen? Bied vanaf 79!JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. kopen? Bied vanaf 79!JOHN LENNON -EMBRACE- 1968 Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat. kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • John Lennon (1940-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JOHN LENNON  (1940-1980)  -EMBRACE- 1968.

Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.

GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.

Materiaal: Litho in de offsettechniek op  mooi  papier.

Conditie: Als nieuw.

Verzendkosten: € 11,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.

John Lennon (1940-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:30-09-2015 om 20:21
Eindtijd:08-10-2015 om 20:21
tvooster
08 okt. / 15:52
€ 79