FA. (2)

John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996

John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!John Lie a Fo - kleurenets - 'Place sacré' - 1996 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

671 verkochte items
Alle items van deze verkoper (187)
  • John Lie a Fo (1945)
Jaartal1996
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie symbolische ets van de hand van John Lie a Fo.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en getiteld.

John Lie a Fo (1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

671 verkochte items
22 cm
32 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:29
Eindtijd:03-04-2022 om 21:35
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd