FA. (3)

John Lie a Fo - zonder titel

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • John Lie a Fo (1945)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van John Lie a Fo in goede staat. John Lie A Fo is een Surinaamse beeldend kunstenaar die recent weer in de pickture staat. Hij heeft een Chinees-Surinaamse familienaam. Hij werkt in Frans-Guyana en exposeert regelmatig in Nederland.  Als u het komt ophalen in onze schatkamer dan zit er een passe partout omheen, toesturen zonder passe partout.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor in Gorinchem.
pandemie tip: Na aankoop gratis laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

John Lie a Fo (1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
108 cm
78 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:27
Eindtijd:29-05-2022 om 21:00
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland