John Lie a Fo - zonder titel

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Prachtige zeefdruk van John Lie a Fo
Oplagenummer: 49/ 50
Afmeting afbeelding: 54 x 75 cm (hxb)
In zeer goede staat

John Lie a Fo (1945)

Nederlands NederlandsSurinaams Surinaams Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
76 cm
57 cm
Starttijd:18-10-2022 om 12:09
Eindtijd:27-10-2022 om 22:32
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa