John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. - Verkocht

John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!
John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!John Meyer, "The Note", originele giclee, handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!
  • John Meyer (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van de gevestigde Zuid-Afrikaanse kunstenaar John Meyer, in zijn herkenbare stijl, een zeer fraaie giclee uit gelimiteerde editie.

Met potlood gesigneerd en genummerd.

Afmetingen totaal ca. 63/91 cm.

Nooit ingelijst geweest, in goede staat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

John Meyer (1943)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:24-12-2014 om 21:06
Eindtijd:07-01-2015 om 21:06
appelPeer
01 jan. / 21:37
€ 80