John Raedecker: Litho: Hert - Verkocht

  • John Raedecker (1885-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleurenlitho van John Raedecker.

Titel: Hert
Jaartal: onebekend
Afmetingen: 48cm x 62cm
Gesigneerd: gesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee.
Oplage: onbekend

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:03-05-2011 om 16:06
Eindtijd:10-05-2011 om 16:06
Biedingen (2)
Smeijs
10 mei / 13:05
€ 45
vorstenbosch50
09 mei / 22:34
€ 40