Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
John ter Reehorst (1901-1985)
Zeer krachtig gekleurd werk van bekende kunstenaar waarvan bekend is dat deze zeer krachtig werk maakt. Zie Pieter Scheen lexicon. Dit werk is in zeer goede originele staat omdat het zich nog bevindt in een zeer zware houten originele lijst. ( 66x82 cm eiken ).Bij verzending per post wordt het werk verstuurd in een koker. De lijst is zwaar en wordt alleen gratis geleverd aan de koper die het werk komt afhalen.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland | ||
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 9-9-2018 om 21:48 |
Eindtijd | 23-9-2018 om 22:05 |