Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1941 |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
John ter Reehorst (naamsvariant: Carel Hubertus ter Reehorst) werd op 31 januari 1901 in Watergraafsmeer geboren en overleed op 5 september in Delden.
Ter Reehorst is autodidact en bekwaamde zich tijdens zijn leven zowel als schilder, tekenaar en pastellist.
Hij werkte op vele plaatsen al dan niet voor langere tijd (Amsterdam, Den Haag, Brussel, België i.h.a., Duitsland, Frankrijk, Noord-Afrka, Spanje, Neede en Parijs).
Zowel (winter)landschappen, zeegezichten, bloemen, non-figuratieve voorstellingen als stillevens zijn van hem bekend.
Vermeld in Scheen, Scharten.
Conditie | Goed | ||
Mooi pasteus olieverf op schildersboard schilderij. In originele jaren 40 lijst ! Zowel het olieverf alsook de lijst verkeren in goede conditie. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 14-1-2019 om 22:22 |
Eindtijd | 27-1-2019 om 21:59 |