John Verberk - John Verberk: Litho, Zonder titel - Verkocht

John Verberk - John Verberk: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
John Verberk - John Verberk: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!John Verberk - John Verberk: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!John Verberk - John Verberk: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • John Verberk (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/40

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1974
Afmetingen blad: 76 cm x 57 cm (Beeld: 60 cm x 44 cm)
Oplage: 29/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld is vergeeld, kader zichtbaar van eerder inlijsting

Administratieve code:

QQAA

Beeld is vergeeld, kader zichtbaar van eerder inlijsting

John Verberk (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
57 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:04-06-2018 om 16:25
Eindtijd:17-06-2018 om 11:16
Art4E
17 jun. / 11:07
€ 1