Joke v.d Berg - litho - 1977

Joke v.d Berg - litho - 1977  kopen? Bied vanaf 20!

Joke v.d Berg - litho - 1977

Verkoopprijs: € 20,00

Joke v.d Berg - litho - 1977  kopen? Bied vanaf 20!Joke v.d Berg - litho - 1977  kopen? Bied vanaf 20!Joke v.d Berg - litho - 1977  kopen? Bied vanaf 20!Joke v.d Berg - litho - 1977  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (165)
  • Joke van den Berg (1949)

Ets van Joke v.d Berg. Nummer 2/17 e.d. Afmetingen blad: H63 x b49.5. Afmetingen voorstelling H56.5 x b43. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De autenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certifcaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: hoek rechtsboven heeft een vouw. Linksboven is stukje papier los,  rechtsonder is hoekje beschadigd. Deze plekken vallen bij inlijsten in de passe partout.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:11-11-2017 om 12:02
Eindtijd:17-11-2017 om 21:02

Helder
13 nov. / 21:58
€ 20