Jolanda Prinsen - unieke design schaal

Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!
Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!
  • Jolanda Prinsen (1947)
Type kunstwerkDesign
Afmetingen5.5 x 19 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht1156 gram
GemerktOngemerkt
Interessante en goed vormgegeven relatief zeldzame zware glazen schaal met stilistische vormen van kokkels en schelpen. Het ontwerp heeft wat weg van een brok ijs. Staat enorm decoratief. Zondermeer een conversation piece.
Ontworpen en vervaardigd door Jolanda Prinsen (Haarlem, Venetië).
De schaal is niet gesigneerd of gemerkt. In prima staat.
Afmetingen schaal: ca. 23 x 19 x 5,5 cm

Jolana Prinsen:
Geboren in Haarlem. Woont en werkt in Venetië.
Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam, Beeldhouwen en keramiek en glas, Atelier 63, UvA Kunstgeschiedenis.
Het centrale thema in haar werk is altijd de mens en de natuur. In de glazen schalen, bokalen en vrije objecten komen naast haar inspiratie ook de speelse strijd met het onberekenbare van het materiaal, glas, duidelijk naar voren.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 20,00

Jolanda Prinsen (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  harres68
Lid sinds 2021
3 verkochte items
19
5.5
23
Starttijd10-3-2022 om 14:31
Eindtijd24-3-2022 om 22:00
Openingsbod € 60
ObjectlocatieHasselt,  Nederland