Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | niet genummerd, wel gesigneerd |
Fraaie geometrisch werk van Jolanda Prinsen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk is niet nieuw maar goed toonbaar | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 30-9-2022 om 15:13 |
Eindtijd | 7-1-2023 om 9:27 |