Jong Meisje

Jong Meisje kopen? Bied vanaf 100!
Jong Meisje kopen? Bied vanaf 100!Jong Meisje kopen? Bied vanaf 100!Jong Meisje kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  BastiaandeSchepper

0 verkochte items
  • Ton Albers (1923)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie Litho van Ton Albers, titel "Jong Meisje" uit 1988

Gesinaleerd met een wens van Wim Burgers achterop

Afmeting bxh 30x40

Zeer kleine vocht plek in rechter onderhoek, die kan weg vallen als er een lijst om heen zit

Starttijd:14-08-2014 om 15:24
Eindtijd:28-08-2014 om 15:24
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland