FA. (1)

Jonone - Lenox Lounge Street Art

Jonone - Lenox Lounge Street Art kopen? Bied vanaf 900!
Jonone - Lenox Lounge Street Art kopen? Bied vanaf 900!Jonone - Lenox Lounge Street Art kopen? Bied vanaf 900!Jonone - Lenox Lounge Street Art kopen? Bied vanaf 900!Jonone - Lenox Lounge Street Art kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Kunstgalerie_Arterego
FA. (5)

39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jonone (1963)
Jaartal2020
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Kunstenaar: JonOne
Titel: Lenox Lounge, 2020
Techniek: Art print op fine art papier
Afmeting: 50 x 50 cm
Gesigneerd: Ja en van gelimiteerde oplage (100)
Ingelijst: Nee (mogelijk vanaf €135)

Dit werk wordt aangeboden door Kunstgalerie Arterego Amsterdam en de authenticiteit wordt gegarandeerd. Het werk zal in stevige kartonnen koker worden verzonden. Afhalen kan natuurlijk ook. Zie onze website (www.arterego.nl) voor meer informatie en onze volledige collectie moderne en hedendaagse kunst.
Prijs is inclusief 21% BTW

Jonone (1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (5)

39 verkochte items
50 cm
50 cm
Starttijd:13-04-2022 om 15:25
Eindtijd:25-04-2022 om 22:30
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieCastricum, Nederland
VerzendingWereldwijd