Joop Hulskamp - Acryl op canvas, Iets is ook niets - Ingelijst (Zeer Groot) - Verkocht

Joop Hulskamp - Acryl op canvas, Iets is ook niets - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Joop Hulskamp - Acryl op canvas, Iets is ook niets - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 50!Joop Hulskamp - Acryl op canvas, Iets is ook niets - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 50!Joop Hulskamp - Acryl op canvas, Iets is ook niets - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 50!Joop Hulskamp - Acryl op canvas, Iets is ook niets - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 50!
  • Joop Hulskamp (1940)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen118 cm x 118 cm (h x b)
Lijst126 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Op voorzijde is geen signatuur zichtbaar. Achterzijde bevat een sticker met naam van de kunstenaar, maar het is niet duidelijk of dit door de kunstenaar zelf toegevoegd is.

Het werk is wat vuil/stoffig. Het werk bestaat uit twee (driehoekvormige) doeken, de lijst wordt gevormd door een pallet. De twee doeken zitten iets scheef, maar wel stevig, in de lijst.

Joop Hulskamp (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
127 cm
126 cm
118 cm
118 cm
Dit item is verkocht voor 500,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 17:24
Eindtijd:26-01-2020 om 19:11
Biedingen (22)
Hilar
26 jan. / 19:04
€ 435
bach
26 jan. / 19:04
€ 415
Hilar
26 jan. / 19:02
€ 395
bach
26 jan. / 19:02
€ 375
Hilar
26 jan. / 19:02
€ 320
bach
26 jan. / 19:02
€ 300
Hilar
26 jan. / 19:01
€ 270
bach
26 jan. / 19:01
€ 250
Hilar
26 jan. / 19:00
€ 230
bach
26 jan. / 19:00
€ 210
Hilar
26 jan. / 19:00
€ 185
bach
26 jan. / 19:00
€ 175
Hilar
26 jan. / 11:20
€ 141
Sifres
26 jan. / 11:20
€ 131
Sifres
25 jan. / 21:57
€ 120
kunstpn
25 jan. / 21:56
€ 110
Sifres
25 jan. / 21:56
€ 105
kunstpn
25 jan. / 21:56
€ 95
Sifres
25 jan. / 21:56
€ 85
kunstpn
23 jan. / 00:52
€ 75
sophieosvan
23 jan. / 00:52
€ 65
kunstpn
22 jan. / 19:25
€ 50