Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een prachtige houtskooltekening van de kunstenaar Joop Kropff (1892-1979). Niet ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen tekening: 12,5 cm. x 9,5 cm. Basisblad: 34,5 cm. x 24,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek.
Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 8-4-2017 om 12:16 |
Eindtijd | 18-4-2017 om 12:16 |