Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige litho van Joop Kropff
Gesigneerd in potlood en in de druk.
Getiteld rechtsonder.
Momenteel zit het werk in een prachtig origineel passe-partout. Deze is net als het werk nog in goede staat.
Maten incl. passe-partout 39x49 cm
Maten voorstelling 31,5x21,5 cm
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Bij aankoop van meerdere losse bladen kan ik de verzending combineren en blijven de kosten gelijk.
Starttijd | 17-8-2016 om 23:37 |
Eindtijd | 23-5-2018 om 9:00 |