Joop Kropff - Blankenberge

Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!
Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!
  • Joop Kropff (1892-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31.5 x 39.3 cm (h x b)
Passe-partout38.3 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/250
Prachtig getekend op de lithosteen door Joop Kropff.
Blankenberge is een beroemde badplaats in België. Deze scene is getekend in de haven.
Gesigneerd in de steen linksonder met JK.
Gesigneerd rechtsonder met potlood.

Conditie: Binnen passe partout is het werk mooi.
Het werk is vastgelijmd aan de passepartout

We verzenden het werk veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes.
ConditieRedelijk
De litho is goed.
Jammer  dat het werk is vastgeplakt aan de passepartout.
Vandaar redelijk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 20,00

Starttijd27-9-2023 om 11:41
Eindtijd8-10-2023 om 16:41
Openingsbod € 80
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland