Prachtig getekend op de lithosteen door Joop Kropff. Blankenberge is een beroemde badplaats in België. Deze scene is getekend in de haven. Gesigneerd in de steen linksonder met JK. Gesigneerd rechtsonder met potlood.
Conditie: Binnen passe partout is het werk mooi. Het werk is vastgelijmd aan de passepartout
We verzenden het werk veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes.
Redelijk
De litho is goed.
Jammer dat het werk is vastgeplakt aan de passepartout.
Vandaar redelijk.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 20,00