Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 7 x 10.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 20 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een prachtig kunstwerk ( "studietekening", houtskool en potlood ) van de Nederlandse kunstenaar Joop KROPFF (Den Haag 1892 - Delft 1979). Met een goudkleurige lijst. Gesigneerd links onder. Het werk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 te Wolvega en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Biografie: Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring. Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins anno 2018 | Nederland
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Algemeen in een heel goede staat. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvega, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Wolvega, Nederland |
Starttijd | 10-5-2021 om 11:57 |
Eindtijd | 16-5-2021 om 20:04 |