Joop Kropff - Joop Kropff, olieverf op board, "Zeegezicht nabij Scheveningen" - Verkocht

Joop Kropff, olieverf op board, "Zeegezicht nabij Scheveningen" kopen? Bied vanaf 60!

Joop Kropff, olieverf op board, "Zeegezicht nabij Scheveningen" kopen? Bied vanaf 60!Joop Kropff, olieverf op board, "Zeegezicht nabij Scheveningen" kopen? Bied vanaf 60!
  • Joop Kropff (1892-1979)
Type kunstwerkSchilderij

Afmeting: 38 x 46 cm, ingelijst met witte lijst.

Handgesigneerd, uniek exemplaar, in goede conditie.

Op te halen in Amersfoort. (Erfenis Louis Stotijn)

Joop Kropff (Den Haag 1892-1979 Delft)
De kunstenaar Joop Kropff wordt gerekend tot de zogenaamde 'Nieuwe Haagse School'. Hij maakte deel uit van de avantgardistische Haagse kunstenaarscollectieven de Posthoorngroep (1956-'62) en Fugare (1960-'67). Ook was Kropff lid van Pulchri Studio in Den Haag en Pictura in Amsterdam. Kropff schilderde voornamelijk bloemen, landschappen, naakten, portretten en stillevens in een naturalistisch-impressionistische stijl. Tevens maakte hij abstracte werken. Musea: o.a. Gemeentemuseum, Den Haag; Stedelijk Museum, Schiedam; Rijkscollectie.

Starttijd13-10-2013 om 15:27
Eindtijd18-10-2013 om 15:27