3 bruine krijttekeningen ca. 44x62, waarvan de 1e is gesigneerd Liesker en niet duidelijk gedateerd '80 ?, alle 3 de werken prachtig ingelijst. Maten lijst 87x100 (liggende werken) en 104x83 (staand werk)
Joop Liesker geboren 1920 te Breda en overleden 2002 in Tilburg.
Schilder staat beschreven in de Pieter Scheen. (zie foto).
At te halen in Alblasserdam / Kinderdijk. Afhalen is ook mogelijk in Beerse, bij Turnhout, België
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland