Joop Moesman (1909 – 1988), gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 79 Linksonder 15/200. Papiermaat 32 x 24 cm. (hxb) Aan de rechterkant, aan de rand is een lichte verkleuring in het papier zichtbaar. Verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Het werk komt uit het boekje Petit nr. 1 van galerie Petit en wordt meegeleverd.
Goed
Aan de rechterkant, aan de rand is een lichte verkleuring in het papier zichtbaar. Verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00