Joop Moesman: Litho, vrouw/boom - Verkocht

  • Joop Moesman (1909-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie litho van Joop Moesman.  Surrealistisch. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Vrouw/Boom
Jaartal: 1973
Afmetingen: 48cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190

Conditie: Goed
Het werk is in zeer goede staat, echter helaas zit in de linkerbovenhoek een vouw/kreuk. Dit is wel buiten het beeld en indien ingelijst met passepartout verder niet zichtbaar.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:21-11-2011 om 09:43
Eindtijd:28-11-2011 om 09:43
Biedingen (2)
bone
28 nov. / 09:37
€ 22
hatte
28 nov. / 07:28
€ 20